Управління багатоквартирними будинками м. Новоселиця

В 2018 році були проведені обговорення з мешканцями кожного будинку окремо в м.Новоселиця, відповідно до яких мешканці самостійно обрали послуги, які будуть входити до тарифу на утримання будинку.
Рішенням Виконкому Новоселицької міської ради № 33 від 12.02.2019 р. КП «Новоселицька міська тепломережа» визначено переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком. Та підписано договори про надання послуг за кожним будинком у м. Новоселиця від імені співвласників багатоквартирних будинків з Арсеній С.В., заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.
З 01 березня 2019 року КП «Новоселицька міська тепломережа» стало управителем багатоквартирних будинків м. Новоселиця, та надавати співвласникам багатоквартирних будинків послуги з управління на кожен будинок окремо (ціна на управління).
Послуги, які входять до управління багатоквартирними будинками м. Новоселиця:

  1. Прибирання прибудинкової території – прибирання та косіння трави по мірі необхідності.
  2. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення – заробітна плата слюсаря, матеріали за рахунок мешканців.
  3. Освітлення місць загального користування – вартість електроенергії в місцях загального користування та заробітна плата електромонтера. електромонтера.
  4. Перевірка димовентканалів – відповідно до укладеного договору з ФОП Сироїжко В.С.
  5. Дератизація сміттєпроводів – відповідно до укладеного договору з Онофрійчуком В.І.
Управління багатоквартирними будинками м. Новоселиця
Догори