Про публічну пропозицію укладення публічного індивідуального договору про надання послуг

ПОВІДОМЛЕННЯ від 08.01.2024
про публічну пропозицію (оферту) КП «Новоселицька міська тепломережа»
про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ

Про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
Керуючись нормами 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2022 р. № 85 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690», постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2021 № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» (зі змінами), Закону України «Про захист персональних даних», КП «Новоселицька міська тепломережа» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень, інших об’єктів нерухомого майна в багатоквартирному будинку, а також для власників (користувачів) індивідуальних (садибних) будинків.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на вебсайт КП «Новоселицька міська тепломережа» співвласники багатоквартирного будинку, не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Новоселицька міська тепломережа».

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на вебсайт КП «Новоселицька міська тепломережа» власник (користувач) індивідуального (садибного) будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (фактичне виконання робіт із відключення будинку).
Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.
У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на вебсайт КП «Новоселицька міська тепломережа» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до КП «Новоселицька міська тепломережа», для отримання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Про публічну пропозицію укладення публічного індивідуального договору про надання послуг
Догори