Про перерахунок Кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території та зміну ціни на послугу з управління

Тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з 01.11.2021 р.

КП “Новоселицька міська тепломережа” повідомляє про перерахунок Кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території та зміну ціни на послугу з управління. Це викликано змінами розрахункових показників, які безпосередньо впливають на розмір вартості та не залежить від Управителя, а саме:

1. Ріст мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму працездатної особи з 2 379,00 грн. (що закладено в діючій вартості послуги) до 2 684,00 грн. (з 01.12.2022 р.);

2. Зміні обсягів споживання електроенергії в місцях загального користування. До речі, обсяги споживання електроенергії в місцях загального користування в 2022 році значно зменшилися в порівнянні з обсягами, закладеними у діючій вартості послуги на утримання будинку. Це посприяло тому, що вартість послуги змінився не суттєво. А саме економія електроенергії за рахунок того, що під час воєнного стану обмежено ліміти споживання електроенергії та економія електроенергії самими мешканцями багатоповерхівок.  

3. Також, відповідно до укладеного договору  з ФОП Сироїжко В.С. на виконання робіт по перевірці димових та вентиляційних каналів будинків на 2023 рік, збільшилась вартість послуг по перевірці вентиляціних каналів з 68,00 грн. до 100,00 грн., димових – з 94,00 грн. до 100,00 грн., димовентилцяціних – з 129,00 грн. до 200,00 грн.

В той же час, в будинках, де проводиться дератизація сміттєзбірників, вартість даних послуг згідно договору з ДУ “Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗУ” зменшилась з 33,00 грн. за 1 сміттєзбірник в місяць до 28,00 грн.

Відповідність цін на послугу з управління економічно обґрунтованим витратам є запорукою своєчасного надання житлової послуги. Нові ціни на послугу з управління набирають чинності з 01.02.2023 року. Просимо з порозумінням поставитись до даної ситуації та своєчасно сплачувати за надані комунальні послуги.

Ціни управління 2023р.xlsx

Про перерахунок Кошторису витрат на утримання будинку та прибудинкової території та зміну ціни на послугу з управління
Догори